Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ogranicz kontakty!
11-03-2020

Ogranicz kontakty!

Data wydarzenia: 11-03-2020

Ogranicz kontakty z Urzędami Skarbowymi w związku z koronawirusem - skorzystaj z Twojego e-PIT i innych usług elektronicznych.

W związku z istniejącym zagrożeniem zakażenia koronawirusem zwracamy się do Państwa o korzystanie z usług elektronicznych (Twój e-PIT, e-Deklaracje, e-PUAP, poczta elektroniczna) lub z informacji telefonicznej.
Informacje o możliwości elektronicznego rozliczenia zeznania podatkowego znajdują się pod adresem: www.podatki.gov.pl . Dzięki usłudze Twój e-PIT i e-Deklaracje możliwe jest złożenie zeznania bez wychodzenia z domu.
Numery telefonów do poszczególnych urzędów znajdziecie Państwo na stronie internetowej gdzie znajdują się dane wszystkich urzędów skarbowych i urzędu celno-skarbowego. Dane te dostępne są pod adresem
Krajowa Informacja Skarbowa:
+48 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych i z zagranicy)
801 055 055 (z telefonów stacjonarnych)
W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wypełnienia zeznania rocznego została uruchomiona także wojewódzka infolinia PIT - (91) 48 03 484.
Jednocześnie zachęcamy wszystkich Państwa do pomocy Seniorom w wypełnieniu i złożeniu elektronicznego zeznania podatkowego. Emeryci to szczególna grupa społeczna nie zawsze znająca nowinki elektroniczne.
Jeśli w Waszym otoczeniu znajdują się osoby starsze (rodzice, dziadkowie, sąsiedzi, znajomi) zachęcam do pomocy. Wystarczy, że dysponujecie komputerem lub urządzeniem mobilnym z dostępem do sieci Internet.
Informacje dotyczące tego jak skorzystać z usługi Twój e-PIT znajdują się na stronie www.podatki.gov.pl  
Nie zapominajmy zatem o naszych Seniorach i pomóżmy im w złożeniu elektronicznego PIT.
Dzięki ograniczeniu bezpośrednich kontaktów zmniejszymy zagrożenia związane z potencjalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, co powinno stanowić nasz wspólny priorytet. 
 
Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie
tel. (91) 48 03 666
      508 000 987
malgorzata.brzoza3@zp.mofnet.gov.pl
rzecznik.ias.szczecin@zp.mofnet.gov.pl
www.zachodniopomorskie.kas.gov.pl
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona