P R O Ś B A
11-03-2020

P R O Ś B A

Data wydarzenia: 11-03-2020

Szanowni Mieszkańcy, W związku z zagrożeniem epidemilogicznym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości załatwiania urzędowych spraw korzystając również z alternatywnych dróg komunikacji jakim jest telefon lub Internet. W sytuacji, gdy obecność w urzędzie jest konieczna, warto wcześniej umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, aby uniknąć oczekiwania na swą kolej w grupie osób.

Proszę także o rozwagę i w najbliższych dniach załatwianie jedynie najważniejszych spraw, odkładając na później te, które mogą poczekać.
Warto również sprawdzić, czy naszej sprawy nie załatwimy bez wychodzenia z domu korzystając z ePUAP (Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej). Aby z niej skorzystać trzeba mieć Profil Zaufany. Założenie go zajmie chwilę każdemu, kto korzysta z bankowości elektronicznej.
Starosta drawski