Informacja o działaniu Poradni Zdrowia Psychicznego
16-04-2020

Informacja o działaniu Poradni Zdrowia Psychicznego

Data wydarzenia: 16-04-2020

SP ZOZ Szpitala Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu informuje, że Poradnia Zdrowia Psychicznego w Drawsku Pomorskim kontynuuje udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z dotychczasowym harmonogramem pracy.

Ze względu na stan epidemii porady psychiatryczne i psychologiczne są realizowane głównie drogą telefoniczną.

W uzasadnionych przypadkach, po wstępnej konsultacji telefonicznej, pacjenci są przyjmowani przez lekarza lub psychologa osobiście w poradni. Recepty i zwolnienia lekarskie wystawiane są za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.

Zachęcamy Państwa do korzystania ze wsparcia psychologicznego oraz porad lekarskich w obecnym trudnym czasie.

Rejestracja telefoniczna pod nr tel. 509 036 641 czynna od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 15:00.
Czynna:
Poniedziałek                           Wtorek                            Środa                       Czwartek
08:00 - 16:00                      10:00 - 20:00                 10:00- 18:00              10:00- 20:00
Zapraszamy!

Informacja przekazana przez: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu