Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Kolejny sukces „Kontrastu”
19-05-2020

Kolejny sukces „Kontrastu”

Data wydarzenia: 19-05-2020

W czasie wirtualnego posiedzenia kapituły tygodnika „Angorka” oraz Stowarzyszenia „Potęga Prasy” rozstrzygnięto kolejną edycję dziennikarskich zmagań.

Adrianna Cybulska i Maria Wiewiórkowska –  redaktorki naczelne działającego przy ZSP w Kaliszu Pomorskim „Kontrastu”  wywalczyły III miejsce za wywiad z Pawłem Reszką.
To bardzo miła wiadomość, autorkom należą się gratulacje. Cieszę się, że gazeta od lat trzyma tak dobry poziom – tak sukces komentowała Aleksandra Radecka, polonistka i opiekun koła dziennikarskiego.
W tym roku pierwszy raz organizatorzy konkursu zaproponowali wszystkim zainteresowanym redakcjom temat: „W trosce o naszą planetę”. Licealiści z Kalisza Pomorskiego stworzyli numer „ Czy grozi nam zagłada?” z wyjątkowym rysunkiem Amelii Ciosmak  na stronie tytułowej. Warto wspomnieć, że  to wydanie także spotkało się z zainteresowaniem komisji konkursowej.
Dziennikarze „Kontrastu” od lat  udowadniają, że warto rozwijać sztukę opisywania i  komentowania, tego co nas otacza, jak widać robią to skutecznie.
 
Tekst: Aleksandra Radecka, nauczycielka w ZSP w Kaliszu Pomorskim

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona