Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Samochodowe Kino Plenerowe w Drawsku Pomorskim
26-05-2020

Samochodowe Kino Plenerowe w Drawsku Pomorskim

Data wydarzenia: 26-05-2020

Zapraszamy do Samochodowego Kina Plenerowego w Drawsku Pomorskim.

Już w piątek, 29 maja i w sobotę 30 maja powróci prawdziwe kino. Z tą różnicą, że filmy nie będą wyświetlane w Kinie Drawa, a na wolnym powietrzu. Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim zaprasza Was do samochodowego kina plenerowego.
Miejscem, które zostało wybrane to zielony plac w okolicy amfiteatru w Parku Chopina. W piątek zaprezentujemy jeden seans, a w sobotę zaprosimy Was na dwa filmy.
Pamiętajcie aby być chwilę wcześniej, by spokojnie kupić bilet i zamówić popcorn. Bilety będą kosztować 10 zł/os za jeden seans.
Piątek:
Kod Dedala (21:00)
 
Kiedy fragment książki, wraz z żądaniem okupu, pojawia się w Internecie, rozpoczyna się polowanie na winnego i wyścig z czasem. Nikt nikomu nie ufa, każdy jest podejrzany, każdy ma motyw a bezwzględny wydawca nie cofnie się przed niczym, by zdemaskować i ukarać ją lub… jego. Trzymające w napięciu kino z zaskakującym finałem.
Sobota
I tak Cię kocham (20:30)
 
Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (KumailNanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.
DaddyCool (23:00)
 
Czterdziestoletni, kompletnie niedojrzały Adrien, zostaje porzucony przez marzącą o założeniu rodziny Maude. Wizja końca wielkiej miłości jest dla niego nie do zniesienia. Dzięki sprzyjającemu zbiegowi okoliczności postanawia zostać w ich wspólnym mieszkaniu i założyć w nim… domowy żłobek. Maluchy przewracają jego beztroskie dotąd życie do góry nogami, same przy tym ucząc się w jego towarzystwie prawdziwej sztuki survivalu. Nowe oblicze „wkrótce-byłego-męża” sprawia, że mur wokół serca Maude zaczyna kruszeć…
Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Rady Ministrów przedstawiamy regulamin kina samochodowego:
 1. Wstęp do kina możliwy jest jedynie na podstawie ważnego biletu – w cenie 10 zł od osoby.
 2. Bilet będzie można kupić przy wjeździe do kina. Płatność bezdotykowa, jedynie kartą na miejscu - zbliżeniowo.
 3. W sprzedaży będzie również popcorn w cenie 10 zł. Płatność bezdotykowa ,jedynie kartą na miejscu – zbliżeniowo.
 4. Na teren kina można wjechać jedynie samochodem osobowym do 2 m wysokości.
 5. W trakcie wjazdu poprosimy Cię o uchylenie szyby w celu zmierzenia temperatury ciała i sprawdzenia biletu. Prosimy o przygotowanie się do tego i zasłonięcie ust oraz nosa przyłbicą lub maseczką. W przypadku stwierdzenia temperatury wyższej niż 37 stopni Celsjusza, nie będziemy mieć możliwości wpuszczenia takiej osoby wraz z współpasażerem na teren kina.
 6. Dopuszczane będą tylko samochody osobowe, a liczba osób w samochodzie powinna być zgodna z obowiązującymi w danym momencie normami – obecnie nie więcej osób niż wynosi połowa miejsc siedzących; wszystkie osoby nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia ust i nosa w czasie przebywania w samochodzie.
 7. Miejsca w kinie są nienumerowane, samochód należy zaparkować w miejscu wskazanym przez obsługę kina, która dobiera je pod kątem wysokości Twojego samochodu.
 8. Przed, w trakcie oraz po seansie obowiązuje absolutny zakaz opuszczania samochodu.
 9. Na seansie nie przewidujemy sanitariatów przenośnych typu TOY TOY. W wyjątkowych sytuacjach będzie można skorzystać z sanitariatu na zapleczy muszki koncertowej.
 10. W Przypadku uchylenia okna/ szyberdachu lub otworzenia drzwi prosimy o zasłonięcie ust i nosa u każdej osoby przebywającej wewnątrz samochodu.
 11. Na terenie kina obowiązuje zakaz spożywania napojów alkoholowych, substancji psychoaktywnych oraz palenia papierosów i papierosów elektronicznych.
 12. Zaplanuj wcześniejszy przyjazd do naszego kina, wjazd otwieramy już na godzinę przed seansem i zamykamy na 10 minut przed jego startem. Prosimy o cierpliwość, kulturę osobistą i nieużywanie klaksonów na terenie kina oraz wyłączenie silników samochodów.
 13. Prosimy o stosowanie się do niniejszego regulaminu oraz respektowanie zaleceń obsługi przed, w trakcie i po seansie. W przeciwnym wypadku nasz pracownik może nakazać Ci opuszczenie strefy kina.
 14. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.
 
 
Opisy filmów: Dystrybutor
Grafika główna: Adam Cygan
Informacja: Adam Cygan
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona