Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Bóbr Rajd XVII na nowych zasadach!
03-06-2020

Bóbr Rajd XVII na nowych zasadach!

Data wydarzenia: 03-06-2020

W niedzielę, 14 czerwca br. odbędzie się siedemnasta edycja turystycznego rajdu nawigacyjnego dla samochodów osobowych organizowanego w ramach Cyklu Imprez Terenowych przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL.

Będzie to otwarty rajd drogami utwardzonymi, więc każdy posiadacz samochodu oraz ważnego prawa jazdy może wziąć w nim udział. Na trasie poruszamy się według roadbook`ów (książek z rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie), które zapewnia Organizator. Uczestnictwo w rajdzie jest NIEODPŁATNE. Na uczestników czeka wiele ciekawych zadań.

Ważna informacja: żadne z przygotowanych zadań nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam każdorazowo oceni, czy chce wykonać to zadanie, czy kontynuować zadania w innych punktach.
 
NOWE ZASADY!
 
Uczestnicy decydują się na udział w imprezie przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego, w tym obowiązujących w dniu imprezy ograniczeń ustawowych lub wprowadzonych rozporządzeniem właściwego ministra i zobowiązują się do ich przestrzegania. Szczegółowe instrukcje zostaną przekazane uczestnikom na miejscu zbiórki.
Każdy uczestnik musi posiadać obowiązkowo maseczkę ochronną oraz poddać się mierzeniu temperatury przez osobę wyznaczoną przez Organizatora.
Rozpoczęcie rajdu odbędzie się na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Plac Elizy Orzeszkowej 3. Każda załoga będzie miała wyznaczoną inną godzinę startu, która zostanie ustalona indywidualnie przy zgłoszeniu. Na miejscu zbiórki uczestnicy otrzymają mapy i koordynaty. Oficjalne zakończenie rajdu nie odbędzie się (tj. integracja przy ognisku, podliczanie punktów, ogłoszenie wyników, losowanie i wręczanie nagród) a wyniki zostaną podane na stronie internetowej www.powiatdrawski.pl.
W tej edycji nagrody trafią do trzech załóg z największą liczbą punktów, a ich przedstawiciele zostaną poinformowani o czasie i miejscu odbioru nagród telefonicznie lub drogą mailową.
 
Zgłoszenia uczestników indywidualnych oraz zespołów (kierowca wraz z pasażerami) przyjmowane będą do 10.06.2020 r. do godz. 14:00. Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85 (Karolina Podolska) lub mailowo: turystyka@powiatdrawski.pl
 
Tekst: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona