Turystyczne praktyki dobrych sąsiadów
02-06-2020

Turystyczne praktyki dobrych sąsiadów

Data wydarzenia: 02-06-2020

W dniu 2 czerwca br. na sali narad w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyło się robocze spotkanie w sprawie projektu turystycznego pn. „Turystyczne dobre praktyki sąsiadów”

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele miast i gmin powiatu drawskiego oraz szczecineckiego – burmistrzowie, wójtowie a także pracownicy wydziałów promocji poszczególnych instytucji oraz przedstawiciel Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Spotkanie poprowadził Wicestarosta Mariusz Nagórski.

Celem projektu jest wypracowanie marki turystycznej Pojezierza Drawskiego oraz wskazanie turystom tego obszaru jako bezpiecznego do wypoczynku w czasach zagrożenia koronawirusem oraz jako doskonałej alternatywy na wyjazd w stosunku do innych, do tej pory bardziej popularnych destynacji.

O kolejnych etapach realizacji projektu będziemy informować na bieżąco.

Tekst: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji