Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Kolejny rok
25-06-2020

Kolejny rok

Data wydarzenia: 25-06-2020

Na wczorajszym (24.06.2020 r.) posiedzeniu Zarząd Powiatu Drawskiego podjął uchwały w sprawie przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektorom: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu z 11 Września 2001 r. w Kaliszu Pomorskim oraz Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, organy prowadzące szkoły i placówki oświatowe mają możliwość przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektorowi jednostki systemu oświaty na okres nie dłuższy niż do dnia 31 sierpnia 2021 r.
Zarząd Powiatu Drawskiego skorzystał z tej możliwości i zdecydował o przedłużeniu stanowisk Pani Beacie Miszewskiej-Kozłowskiej, Panu Maciejowi Rydzewskiemu oraz Panu Krystianowi Ignacakowi.
 
Tekst: Aneta Kuszmar, inspektor w Wydziale Edukacji
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona