Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Uroczyście zakończyli rok szkolny
29-06-2020

Uroczyście zakończyli rok szkolny

Data wydarzenia: 29-06-2020

26 czerwca 2020 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

To był szczególny dzień, wyjątkowy czas nie tylko dla uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, a także rodziców. Pomimo pandemii koronowirusa, która spowodowała zmiany w wielu dziedzinach naszego życia, w sposób symboliczny, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, podsumowano osiągnięcia uczniów ZSP w Czaplinku.
W czasie uroczystości pożegnano pierwszych Absolwentów Szkoły Branżowej I Stopnia - nie zabrakło życzeń powodzenia, niegasnącego entuzjazmu i wielu życzliwych ludzi wokół siebie, przyznano Oskary za najwybitniejsze osiągnięcia, nagrodzono uczniów za pracę w SU, godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, wspaniałą i bezinteresowną działalność w ramach Grupy RESCUE, podziękowano Rodzicom, Przyjaciołom, Sojusznikom.
Na zakończenie Dyrektor ZSP w Czaplinku Małgorzata Głodek życzyła uczniom udanego i bezpiecznego wypoczynku, radości z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. 
W uroczystości udział wzięli: Przewodnicząca Rady Powiatu Urszula Ptak, Wicestarosta Mariusz Nagórski, Członek Zarządu Powiatu Zbigniew Dudor, Radna Powiatu Drawskiego Genowefa Polak, Zastępca Burmistrza Czaplinka Małgorzata Fedorowiat-Nowacka, przewodnicząca Rady Rodziców, Renata Kozak, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Czaplinku Marian Rutowicz, opiekun GRUPY RESCUE ZDR Jarosław Tarnowski, inżynier, członek Stowarzyszenia Byłych Pracowników "Telczy" Wiesław Krzywicki.
 
 
Tekst: Małgorzata Głodek, dyrektor ZSP w Czaplinku
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona