Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Słoiki pełne smaku !
19-08-2020

Słoiki pełne smaku !

Data wydarzenia: 19-08-2020

Starosta Drawski zaprasza na "Mobilny Festiwal Słoika 2020"

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19, nie odbędzie się zaplanowany na 23 sierpnia, "Festiwal Słoika 2020". Komisja Konkursowa oceni zgłoszone potrawy i produkty w trakcie mobilnego objazdu. O terminie przyjazdu Komisji Konkursowej każdy uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.
 
Uczestnikami Konkursu mogą być przedstawiciele sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń oraz lokalni producenci z regionu. Wystawcy muszą być mieszkańcami powiatu drawskiego. Warunkiem udziału  jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 31 sierpnia 2020 r. na adres mailowy turystyka@powiatdrawski.pl, pocztą tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim - Pl. E. Orzeszkowej 3, lub złożenie  bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta na parterze Starostwa Powiatowego, z dopiskiem „ Mobilny Festiwal Słoika 2020”.
 
Prezentacja zgłoszonych potraw i produktów, oraz  ich degustacja odbędzie się w trakcie mobilnego objazdu. O terminie przyjazdu Komisji Konkursowej uczestnicy odwiedzą się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.
 
Dodatkowym atutem ocenianej potrawy lub produktu będzie nawiązanie do historii oraz zwyczajów ziem powiatu drawskiego. Produkty muszą znajdować się w słoiku (ozdobienie słoika będzie dodatkowym atutem).
 
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji - Agnieszka Brzeźniakiewicz - 94 36 301 81 oraz Karolina Podolska - 94 36 301 85.
 
Załączniki do pobrania :
  • Regulamin konkursu, karta zgłoszenia i RODO 
 
Relacja z poprzedniej edycji Festiwalu Słoika tutaj
 
Tekst:
Karolina Podolska
Wydział Rozwoju i Promocji
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona