Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wystawa „Pojezierze Drawskie” – piękne i bezpieczne"
28-07-2020

Wystawa „Pojezierze Drawskie” – piękne i bezpieczne"

Data wydarzenia: 28-07-2020

Starosta Drawski patronem wystawy „Pojezierze Drawskie – piękne i bezpieczne”. Zapraszamy Was do udziału.

Starosta Drawski Stanisław Cybula objął swoim patronatem wystawę „Pojezierze Drawskie – piękne i bezpieczne”, której organizatorem są: Drawskie Strony Internetowe i firma Stylbet.
 
Zapraszamy Cię do włączenia się w projekt wystawy. Na wystawie wspólnie z organizatorami chcemy pokazać najpiękniejsze prace fotografów i fotografików naszego terenu. Nie ważne czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą.
 
Możesz pokazać krajobraz, architekturę, zwierzęta lub reportaż. Wszystko to co jest pięknego w naszym pojezierzu. Warto dodać, że ambasadorem wystawy zgodził się zostać wspaniały fotografik natury Leszek Paradowski.
 
Gdzie będzie pokazana Twoja praca?
Spośród nadesłanych prac zostaną wybrane te najlepsze. Organizatorzy planują prezentację wystawy we wszystkich gminach powiatu drawskiego, a jeśli się uda i w innych zakątkach Pojezierza Drawskiego. Po zakończeniu projektu powstanie również wirtualny album w sieci.
 
Otrzymasz specjalny pamiątkowy album
Niespodzianką jest to, że autorzy wybranych na wystawę prac otrzymają specjalne pamiątkowe wystawowe albumy, w których znajdą także swoje fotografie.
 
Jak zgłosić swoje prace?
Na Drawskich Stronach Internetowych została przygotowana specjalna zakładka, w której będą publikowane wszystkie informacje związane z wystawą: www.dsi.net.pl/wystawa2020
 
Dowiesz się z niej jak zgłosić swoje prace. Najważniejszą informacją jest to, że organizatorzy czekają na przesłane prace do 30 września 2020 roku.
 
Samorządowcy wspierają wystawę
W wystawę włączyli się samorządowcy. Patronami wystawy zostali: Starosta Drawski - Stanisław Cybula, Burmistrz Drawska Pomorskiego - Krzysztof Czerwiński, Burmistrz Kalisza Pomorskiego - Janusz Garbacz i Burmistrz Złocieńca - Krzysztof Zacharzewski.
 
Zapraszamy!
 
Tekst
Adam Cygan
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona