Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Nowa linia do szpitala w Kańsku
30-07-2020

Nowa linia do szpitala w Kańsku

Data wydarzenia: 30-07-2020

Szanowni Państwo, z wielką radością pragniemy Państwa poinformować, iż z dniem 03.08.2020 roku zostaje uruchomiona linia PKS Złocieniec do SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu, którą mogą dojeżdżać osoby chcące korzystać z usług zdrowotnych w naszym Szpitalu (Dzienna Rehabilitacja Ambulatoryjna, Fizjoterapia, Poradnia Rehabilitacyjna oraz pracownicy czy inni zainteresowani).


Przedstawiamy harmonogram kursów i ceny biletów, zarówno za kurs jak i okresowy czy miesięczny (wszystko załatwicie u Pana kierowcy).

Transport ten ma ułatwić dostępność do SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu, ul Kańsko 1 mieszkańcom Złocieńca.

Od zainteresowania i liczby osób korzystających z usług, do czego bardzo zachęcamy, zależeć będzie powodzenie tej inicjatywy.
Po pewnym czasie i analizie w przypadku rentowności tej linii dla PKS Złocieniec planujemy rozszerzenie miejsc dowozu na inne miejscowości Powiatu Drawskiego tak aby jak najwięcej osób potrzebujących mogło korzystać z usług zdrowotnych naszego Szpitala.

Bardzo dziękujemy kierownictwu PKS Złocieniec za konstruktywne rozmowy, przychylność i sfinalizowanie tego jakże ważnego projektu, który służyć ma mieszkańcom Powiatu Drawskiego.

Tekst:

Monika Haponiuk
Samodzielny Publiczny
Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital Specjalistyczny MSWiA w Złocieńcu
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona