Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Chrońmy siebie i innych przed CORONAVIRUSEM
07-08-2020

Chrońmy siebie i innych przed CORONAVIRUSEM

Data wydarzenia: 07-08-2020

Stowarzyszenie ,,Naturalnie Z Pomysłem'' zakończyło realizację dwóch projektów w ramach naboru specjalnego ,,Społecznik Na Ratunek''.

Projekty obejmowały działania, które łagodzą skutki pandemii. ,,STOP CORONAVIRUS- chrońmy siebie  i innych'' realizowany przez grupę  nieformalną-kadrę Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy- OR-K w Drawsku Pomorskim.
 
 
Na rzecz  w/w placówki przekazany został  ozonator oraz  środki do dezynfekcji. Połączeni w walce, każdego dnia grupa wykonuje  ozonowanie pomieszczeń Ośrodka, który skupia osoby z niepełnosprawnościami oraz busa, którym  są one przewożone.
 
W obliczu pandemii Stowarzyszenie skonfrontowało się z sytuacjami, o których wcześniej nie myślało: dystans, ciągła dezynfekcja- to sytuacje trudne, tym bardziej, że jest w trakcie realizacji innego projektu i jego odbiorcom chciało zapewnić komfort oraz  bezpieczeństwo. Projekt ,, Bezpieczni w czasie pandemii'' umożliwił zakup środków ochrony osobistej, płyny do dezynfekcji oraz plastikowe, łatwościeralne krzesła, które umożliwiają bezpieczne przeprowadzenie zajęć.
 
 
Ogromne podziękowania dla wolontariuszy i członków stowarzyszenia
za pomoc  i zaangażowanie!
 
Tekst i zdjęcia: Elżbieta Minkiewicz, Stowarzyszenie ,,Naturalnie Z Pomysłem''
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona