W związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19
10-08-2020

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19

Data wydarzenia: 10-08-2020

uprzejmie informuję, że od dnia 11 sierpnia 2020 roku do odwołania w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wprowadzone zostaną szczególne zasady obsługi Klientów.

Kontakt Klientów możliwy będzie:
  • za pośrednictwem platformy e-PUAP,
  • pocztą  e-mailową i tradycyjną,
  • drogą elektroniczną
  • bezpośrednio do skrzynek na dokumenty/listy, które znajdują się:
- w holu od głównego wejścia budynku Starostwa Powiatowego,
- w przedsionku budynku, w którym znajduje się Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru,
- w holu budynku, w którym znajdują się Wydziały: Architektoniczno-Budowlany i Komunikacji.
Bezpośrednie załatwienie spraw, w przypadkach szczególnie uzasadnionych, będzie możliwe po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z pracownikiem danego Wydziału.

Druki wniosków znajdują się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w zakładce „WNIOSKI I DRUKI”. Dokumenty będą wysyłane pocztą na adres wnioskodawcy. Wszystkie inne sprawy prowadzone przez Wydział należy załatwiać telefonicznie.

Jednocześnie informuje, że Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim na czas zagrożenia koronawirusem, w celu ułatwienia naszym klientom dostępu do uzyskania materiałów zasobu w tym wypisów i wyrysów wnioski można przesyłać za pomocą:
- poczty
- portali (interesanta, rzeczoznawcy, komornika) znajdujących się na stronie Powiatu Drawskiego w  zakładce GEODEZJA
- platformy e -PUAP /4s36bf5mqq/skrytka.

Starosta Drawski