ZWYCIĘZCY  II   NABORU  „PROGRAMU SPOŁECZNIK NA LATA 2019 – 2021” W  POWIECIE DRAWSKIM
17-09-2020

ZWYCIĘZCY II NABORU „PROGRAMU SPOŁECZNIK NA LATA 2019 – 2021” W POWIECIE DRAWSKIM

Data wydarzenia: 17-09-2020

W dniu 16 września 2020 roku została ogłoszona lista wniosków zakwalifikowanych do otrzymania dofinansowania Mikrodotacji II naboru 2020 z podziałem na subregiony w ramach zadania publicznego „ Program Społecznik na lata 2019 – 2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S A na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

W powiecie drawskim dofinansowanie otrzymali :
  1. Ochotnicza Straż Pożarna Złocieniec na działanie „Uczymy i pomagamy w czasie Pandemii”.
  2. Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie na działanie „Turniej dzikich drużyn” oraz „Futbolowe Rewolucje”.
  3. Stowarzyszenie „AKTYWNA SZKOŁA” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku na działanie „Czaplinek kontra COVID-19”.
  4. Ochotnicza Straż Pożarna w Siemczynie na działanie „Szkolenie pod chmurką”.
  5. Stowarzyszenie byłych pracowników „Telcza” na działanie „Czaplineccy mechatronicy”.
  6. Klub Sportowy Orliczek na działanie „Uliczny mecz”.
  7. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Pławnie na działanie „Dbamy o bezpieczeństwo własne i naszych mieszkańców”
  8. Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Worowie na działanie „Poprawa bezpieczeństwa publicznego poprzez propagowanie wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy. Integracja lokalnej społeczności”.
  9. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Starszych i Niepełnosprawnych "Kuźnia Pomysłów" na działanie "Bądź Eko".

SERDECZNIE  GRATULUJEMY !!!

Romana Kowalewicz
Główny specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i z przedsiębiorcami