Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

W Starostwie szkolenia dla przedsiębiorców w formie on-line zamiast na sali szkoleniowej
18-09-2020

W Starostwie szkolenia dla przedsiębiorców w formie on-line zamiast na sali szkoleniowej

Data wydarzenia: 18-09-2020

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działające w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) zaprasza przedsiębiorców na szkolenia w nowej formule on-line zamiast tradycyjnego spotkania w Sali szkoleniowej.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, w jak specyficznym czasie się znajdujemy. W trosce o Państwa bezpieczeństwo ograniczono możliwość organizowania stacjonarnych szkoleń w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim dla przedsiębiorców.  Mamy dla Państwa możliwość skorzystania z nowej odsłony prowadzenia szkoleń. 
Uprzejmie informujemy, że Polska Fundacja Przedsiębiorczości, z którą od wielu lat współorganizujemy szkolenia dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców o szerokim zakresie tematycznym (m.in. tematy prawne, podatkowe, kadrowe, marketingowe, samorozwoju), przeniosła ich realizacje do sieci w formie on-line (warsztaty oraz webinaria).
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, zarówno te którym znane są szkolenia Fundacji jak i osoby, które nigdy w nich nie uczestniczyły do zapoznania się z aktualną listą oferowanych tematów.
Szkolenia są jak zawsze bezpłatne i otwarte – obowiązuje kolejność zgłoszeń uczestników w ramach limitów miejsc. Każdy z uczestników ma możliwość wygenerowania zaświadczenia o uczestnictwie oraz do większości szkoleń udostępniane są również materiały.
Lista szkoleń aktualizowana jest na bieżąco - informacje znajdują się zarówno na stronie Fundacji jak i na Facebooku.
Zachęcamy do udziału!
 
Tekst:
Anna Hnatkowska, Inspektor w Wydziale Inwestycji/Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona