Komisja w słoikach
18-09-2020

Komisja w słoikach

Data wydarzenia: 18-09-2020

Od dzisiaj, tj. 18 września br., komisja powołana przez Starostę Drawskiego dokonuje degustacji potraw i produktów zgłoszonych w ramach konkursu „Mobilny Festiwal Słoika 2020”.

Komisja pracuje w składzie: Przewodnicząca Urszula Ptak oraz członkowie – Mariusz Nagórski, Katarzyna Getka oraz Jan Kubabski.
Do konkursu zgłosiło się 12 podmiotów w pięciu kategoriach: owoce, warzywa, nalewki, pasztety i podroby oraz ryby. Na zwycięzców czekają ekstranagrody ufundowane przez: Powiat Drawski,  Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Orskov Foods SA, Salutario Sp – „Z babinej spiżarni”, Krajowy Ośrodek Wspierania Rolnictwa oddział Koszalin.
Finał konkursu połączony z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 3 października w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starym Kaleńsku.
Tekst:
Agnieszka Brzeźniakiewicz,