Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Leszek Paradowski zaprasza do wzięcia udziału w projekcie
24-09-2020

Leszek Paradowski zaprasza do wzięcia udziału w projekcie

Data wydarzenia: 24-09-2020

Znany na całym świecie z doskonałej fotografii krajobrazu, zakochany w Pojezierzu Drawskim Leszek Paradowski zaprasza osobiście do wzięcia udziału w projekcie wystawy Pojezierze Drawskie – piękne i bezpieczne.

Leszek o wystawie mówi podczas pleneru w przepięknych okolicznościach przyrody. Musicie to zobaczyć sami:
 
Pokaż swoim obiektywem jak piękne jest Pojezierze Drawskie. Organizatorzy realizują projekt, w którym chcą pokazać najpiękniejsze prace fotografów i fotografików naszego terenu. Nie ważne czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą warto pokazać swoje fotografie.
Drawskie Strony Internetowe i firma Stylbet – organizatorzy wystawy zapraszają Was do wzięcia udziału w projekcie. Możesz pokazać krajobraz, architekturę, zwierzęta lub reportaż. Wszystko to co jest pięknego w naszym pojezierzu. Warto dodać, że ambasadorem wystawy zgodził się zostać wspaniały fotografik natury Leszek Paradowski.
 
Samorządowcy wspierają wystawę
 
W wystawę włączyli się samorządowcy. Patronami wystawy zostali: Starosta Drawski - Stanisław Cybula, Marcin Naruszewicz – Burmistrz Czaplinka, Burmistrz Drawska Pomorskiego - Krzysztof Czerwiński, Burmistrz Kalisza Pomorskiego - Janusz Garbacz i Burmistrz Złocieńca - Krzysztof Zacharzewski.
 
Gdzie będzie pokazana Twoja praca?
 
Spośród nadesłanych prac zostaną wybrane te najlepsze. Organizatorzy planują pokazanie pracy we wszystkich gminach powiatu drawskiego, a jeśli się uda i w innych zakątkach pojezierza drawskiego. Po zakończeniu projektu powstanie również wirtualny album w sieci.
 
Otrzymasz specjalny pamiątkowy album
 
Niespodzianką jest to, że autorzy wybranych na wystawę prac otrzymają specjalne pamiątkowe wystawowe albumy, w których znajdą także swoje fotografie.
 
Jak zgłosić swoje prace?
 
Na Drawskich Stronach Internetowych została przygotowana specjalna zakładka, w której będą publikowane wszystkie informacje związane z wystawą: www.dsi.net.pl/wystawa2020. Dowiesz się z niej szczegółów jak zgłosić swoje prace. Najważniejszą informacją jest to, że organizatorzy czekają na przesłane prace do 30 września 2020 roku.
 
Informacja przekazana przez DSI 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona