Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wręczenie stypendiów Burmistrza Kalisza Pomorskiego
01-10-2020

Wręczenie stypendiów Burmistrza Kalisza Pomorskiego

Data wydarzenia: 01-10-2020

We wtorkowe popołudnie 29 września 2020 r. w auli Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim odbyło się wręczenie stypendiów Burmistrza Kalisza Pomorskiego uczniom liceum i technikum informatycznego, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się sukcesami w konkursach interdyscyplinarnych i przedmiotowych oraz zawodach sportowych

W uroczystości udział wzięli nagrodzeni uczniowie wraz z rodzicami, Burmistrz KaliszaPomorskiego Janusz Garbacz i Dyrektor szkoły Maciej Rydzewski. Dyrektor podziękował, w imieniu młodzieży, Burmistrzowi za przyznanie wszystkim uzdolnionym uczniom z kaliskiego liceum i technikum stypendium, niezależnie od miejsca zamieszkania oraz za docenienie sukcesów i pracy stypendystów. Burmistrz pogratulował uczniom talentów i wytrwałości w dążeniu do celu.
Następnie wyróżnieni uczniowie odebrali stypendia z rąk Burmistrza i Dyrektora, który podziękował także rodzicom za przybycie na uroczystość i pogratulował uzdolnionych dzieci.
Stypendium Burmistrza Kalisza Pomorskiego wyróżnieni zostali: Amelia Ciosmak, Adriana Cybulska, Paulina Klimczak, Zuzanna Kowalczyk, Aleksandra Mickun, Zofia Stąporek, Patrycja Zydr, Michalina Romanowska, Dariusz Guz, Maciej Kisała, Konrad Nowak, Adrian Narowski i Wojciech Pindor.
 
Tekst: Maciej Rydzewski, dyrektor ZS w Kaliszu Pom.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona