Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Święto nauczycieli w MOW w Czaplinku
15-10-2020

Święto nauczycieli w MOW w Czaplinku

Data wydarzenia: 15-10-2020

14 października już tradycyjnie w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

W tym dniu społeczności Ośrodka towarzyszyli zaproszeni goście: Urszula Ptak – Przewodnicząca Rady Powiatu, Stanisław Cybula – Starosta Drawski, Zbigniew Dudor – Członek Zarządu, Katarzyna Getka – Sekretarz Powiatu, Izabela Krężołek – Naczelnik Wydziału Edukacji oraz Aleksandra Łuczyńska – Dyrektor Czaplineckiego Ośrodka Kultury.
Tradycyjnie już był to dzień pełen wzruszeń i uśmiechu. Dziewczęta przygotowały krótki program artystyczny, w którym wyraziły wdzięczność dla pracowników Ośrodka za pracę, którą na co dzień wykonują.
Starosta Stanisław Cybula oraz Dyrektor MOW Sebastian Matułojć wręczyli Nagrodę Starosty Drawskiego oraz Nagrody Dyrektora MOW nauczycielom i wychowawcom, których praca zasługuje na szczególne uznanie. Był też czerwony dywan, po którym kroczyli laureaci przyznanych w aż 38 kategoriach nagród, w siódmej odsłonie Gali Oskarowej, która w MOW w Czaplinku stała się już małą tradycją.
Henry Brooks Adams powiedział kiedyś: „Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ.” Trudno się z tą myślą nie zgodzić, szczególnie w taki dzień, jak Dzień Edukacji Narodowej.
 
Tekst:
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Czaplinku
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona