V edycja powiatowego konkursu plastycznego „BOMBKA CHOINKOWA”
24-11-2020

V edycja powiatowego konkursu plastycznego „BOMBKA CHOINKOWA”

Data wydarzenia: 24-11-2020

ORGANIZATOR: Nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej - Kamila Nowak – Więcek, Anna Popielarczyk, Beata Liszniańska

CELE KONKURSU:

• Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej dziecka.
  • Rozwijanie wrażliwości estetycznej.
  • Stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.
  • Powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych.

REGULAMIN KONKURSU:

• Konkurs adresowany jest do przedszkoli oraz klas I-III szkół podstawowych powiatu drawskiego.
  • Praca może być wykonana dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej, każda bombka powinna posiadać zawieszkę.
  • Każdy uczestnik może dostarczyć jedną pracę.
  • Prace nie mogą być zbiorowe, powinny być indywidualne (dopuszczalna niewielka pomoc nauczyciela lub rodzica/opiekuna). Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność oraz estetyka wykonania.
      Kategorie wiekowe:
-          3, 4-  latki;
-          5, 6 – latki;
-          uczniowie klas I-III szkoły podstawowej.
  • Uczestnicy przesyłając prace na konkurs akceptują regulamin oraz wyrażają zgodę na publikacje  swoich prac  dla celów związanych z konkursem oraz wystawą pokonkursową.
  • Prace oceniać będzie Komisja Konkursowa, która zostanie powołana przez organizatorów konkursu.
  • Każda praca plastyczna powinna obowiązkowo zawierać wizytówkę z danymi kontaktowymi:
    imię i nazwisko dziecka, wiek, adres, telefon, nazwę placówki oraz wypełnioną zgodę na udział dziecka w konkursie plastycznym (załącznik).
  • Prace nieopisane nie wezmą udziału w konkursie.
  • Prace można składać do 04.12.2020 r. w  Placówce w Drawsku Pomorskim przy ulicy Seminaryjnej 2 oraz przy ulicy Złocienieckiej 25.
  • Prace dostarczone na konkurs nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora.
  • Organizatorzy  powiadomią laureatów o wynikach konkursu i terminie wręczenia nagród.
  • Laureaci 3 pierwszych miejsc poszczególnych kategorii wiekowych oraz wyróżnieni otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Tekst: