Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Bezpiecznie w WTZ-ach w Czaplinku
04-12-2020

Bezpiecznie w WTZ-ach w Czaplinku

Data wydarzenia: 04-12-2020

Przeciwdziałanie skutkom pandemii COVID-19 oraz zapewnienie bezpieczeństwa klientom i pracownikom to priorytet w wielu instytucjach.

Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie uczestniczy w projekcie grantowym „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 2.8. Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.
Realizatorem projektu jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Otrzymany grant w kwocie 6.804 zł został przeznaczony na pokrycie kosztów zakupu środków ochrony osobistej dla pracowników zaangażowanych w bezpośrednią pracę z osobami z niepełnosprawnościami oraz środków dezynfekujących i wyposażenia potrzebnego do ich stosowania dla Warsztatu Terapii Zajęciowej w Czaplinku. Pozyskując środki z dodatkowych źródeł finansowania ZPE-T wychodzi naprzeciw potrzebom pracowników i uczestników WTZ.

 

Tekst: Małgorzta Siluk, nauczyciel w ZPE-T w Bobrowie

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona