Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Laureaci odebrali nagrody
22-12-2020

Laureaci odebrali nagrody

Data wydarzenia: 22-12-2020

W piątek 18 grudnia 2020 r. w auli Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim dyrektor szkoły Maciej Rydzewski wręczył nagrody laureatom konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych.

 
Uroczystość została podzielona na cztery części, mające miejsce w różnych godzinach, tak aby ograniczyć liczbę uczestników do minimum ze względu na warunki bezpieczeństwa w okresie pandemii.
Dyrektor pogratulował laureatom sukcesów i wytrwałości w nauce, zapraszając do podjęcia nauki w Kaliszu Pomorskim od września 2021 r. Nauczycielom, opiekunom uczniów, podziękował za przygotowanie młodzieży i udział w konkursach. Rodzicom pogratulował uzdolnionych dzieci. Podziękował również koordynatorce konkursów zastępcy dyrektora ZS w Kaliszu Pomorskim Katarzynie Witek oraz nauczycielom zaangażowanym w ich przygotowanie: Zycie Bogacz, Danucie Stempień, Mirosławie Kacperskiej, Barbarze Tuziak, Magdalenie Jarząbek, Beacie Wrzosek-Majewskiej i Marcie Kaczmarek za wzorowe zorganizowanie niełatwego w warunkach pandemii przedsięwzięcia.
Na zakończenie uroczystości zastępca dyrektora Katarzyna Witek pogratulowała zwycięzcom i z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia.
Między 7 a 10 grudnia 2020 roku odbywały się Regionalne Konkursy Przedmiotowe dla Szkół Podstawowych organizowane przez Zespół Szkół w Kaliszu Pomorskim. W konkursach z języka angielskiego, języka niemieckiego, fizyki i matematyki rywalizowało 42 uczniów z siedmiu szkół podstawowych. Była to wyjątkowa edycja, przeprowadzona w całości online.
Podziękowania należą się Staroście Drawskiemu Stanisławowi Cybuli oraz Burmistrzowi Kalisza Pomorskiego Januszowi Garbaczowi za wsparcie w organizacji konkursów przedmiotowych. Przedsięwzięcie zostało przeprowadzone w ramach działań realizowanego przez działające przy szkole Stowarzyszenie Jesteśmy Razem projektu „Kalisz Pomorski od przeszłości do współczesności” dofinansowanego przez Burmistrza Kalisza Pomorskiego.
 
Lista laureatów konkursów przedmiotowych w roku 2020
 
V Regionalny Konkurs Języka Angielskiego: Katarzyna Szynkaruk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim; Krzysztof Wilga, Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim; Szymon Łącki, Szkoła Podstawowa w Wierzchowie
II Regionalny Konkurs Fizyczny: Katarzyna Szynkaruk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim; Krzysztof Wilga, Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim; Maciej Wyroślak, Szkoła Podstawowa w Reczu
IV Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego: Izabela Siekierzycka, Szkoła Podstawowa w Drawnie; Martyna Stanulewicz, Szkoła Podstawowa w Drawnie; Oliwia Barć, Szkoła Podstawowa w Wierzchowie
IV Regionada Matematyczna: Oliwia Barć, Szkoła Podstawowa w Wierzchowie; Zuzanna Żułtaszek, Szkoła Podstawowa w Reczu; Filip Łuczak, Szkoła Podstawowa nr 1 w Drawsku Pomorskim
 

Tekst: Katarzyna Witek, wicedyrektor ZS w Kaliszu Pomorskim

Autor: Powiat Drawski
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona