Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Z Życzeniami u kaliskich kombatantów
24-12-2020

Z Życzeniami u kaliskich kombatantów

Data wydarzenia: 24-12-2020

W poniedziałek 21 grudnia 2020 r. kombatantów mieszkających w gminie Kalisz Pomorski odwiedzili dyrektor Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim Maciej Rydzewski, kierownik internatu Jadwiga Czerniga oraz radny Rady Powiatu Drawskiego Marcin Krężel, koordynator X Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.

Tym razem wyjątkowo ze względu na stan pandemii w trosce o zdrowie kombatantów, w wyjeździe nie wzięła udziału młodzież. Dyrektor szkoły, kierownik internatu i radny z zachowaniem zasad bezpieczeństwa złożyli seniorom oraz ich bliskim serdeczne życzenia, wręczyli podarunki, które ufundowali kaliscy przedsiębiorcy: Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zofii Zawrot oraz Piekarnia Halina Bulwa i Alicja Czapek.
Dzięki współpracy z Marcinem Krężelem kaliscy kombatanci - Wiktor Wasiłkowski i Edward Jaskulski zostali włączeni do X Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera, w ramach której otrzymali paczki na święta.
Dziękujemy Marcinowi Krężelowi za współpracę i możliwości włączenia naszych kombatantów do X Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.
 

Tekst: Maciej Rydzewski, dyrektor ZS w Kaliszu Pom.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona