ZWYCIĘZCY  I   NABORU  „PROGRAMU SPOŁECZNIK NA LATA 2019 – 2021”
12-01-2021

ZWYCIĘZCY I NABORU „PROGRAMU SPOŁECZNIK NA LATA 2019 – 2021”

Data wydarzenia: 12-01-2021

W dniu 12 stycznia 2021 roku została ogłoszona lista wniosków zakwalifikowanych do otrzymania dofinansowania Regionalnych Inicjatyw Obywatelskich I naboru 2021 z podziałem na powiaty i regiony w ramach zadania publicznego „ Program Społecznik na lata 2019 – 2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego SA na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

W powiecie drawskim dofinansowanie otrzymali :
Zasięg regionalny:
  1. Klub Sportowy Orliczek  na działania „Dziki Turniej” oraz „Tata Cup”
  2. Stowarzyszenie Żarek  na działanie „Ratujemy życie”
Zasięg powiatowy:
  1. Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie na działanie „II Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej”

W tym samym dniu została ogłoszona lista wniosków zakwalifikowanych do otrzymania dofinansowania Mikrodotacji  I naboru 2021 z podziałem na subregiony w ramach zadania publicznego „ Program Społecznik na lata 2019 – 2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S A na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.
W powiecie  drawskim dofinansowanie otrzymali :
1.      Stowarzyszenie Sportowe „Sokół” w Suliszewie na działania „Międzypokoleniowy piknik ekologiczno-sportowy „ oraz  „Drzewo to tlen a sport to zdrowie!”
2.      Naturalnie Z Pomysłem na działania „Wiejskie Zero Waste” i „Pomysł na EKO-liderów”
3.      OSP w Kluczewie na działanie „Ekologiczna świadomość kluczem do sukcesu”
4.      Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury „Inspiracja” na działanie „Ekologiczne wyzwanie z sercem”
5.      UKS przy Zespole Szkół w Świerczynie na działanie „Rowerem przez las”