Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym
02-03-2021

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Data wydarzenia: 02-03-2021

Otylia Kosińska uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Złocieńcu, została wyróżniona za wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Tęcza”.

Konkurs organizowany jest corocznie przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej ,,Pokolenie”.
Tematem XVIII edycji konkursu było ,,Moja ulubiona pora roku”. Otylia wykonała pracę w ołówku w formacie A3. W konkursie wzięła udział również uczennica klasy II LO - Weronika Sobańska, przedstawiając lato w obrazie na płótnie.
Głównym celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej młodzieży oraz aktywizacja miłośników sztuk pięknych do tworzenia własnych prac plastycznych, wystawienie ich na forum ogólnopolskim i poddanie ocenie wykwalifikowanym artystom.
Otylii życzymy weny twórczej do rozwijania artystycznych skrzydeł, Weronice - pogłębiania zamiłowania do malowania. Uczestniczkom konkursu gratulujemy.
 
Tekst: Urszula Smyk, pedagog szkolny w ZS w Złocieńcu

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona