Sołectwa na start!
28-06-2021

Sołectwa na start!

Data wydarzenia: 28-06-2021

Starosta Drawski Stanisław Cybula serdecznie zaprasza sołectwa Powiatu Drawskiego do wzięcia udziału w konkursie „Najładniejsze i Najaktywniejsze Sołectwo Powiatu Drawskiego 2021”.

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie należy złożyć do dnia 30 czerwca 2021 r., listownie (na adres: Starostwo Powiatowe, Wydział Rozwoju i Promocji, Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie) lub osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego (w Biurze Obsługi Klienta), w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Najładniejsze i Najaktywniejsze Sołectwo Powiatu Drawskiego 2021”.

Osoby do kontaktu w sprawie konkursu: Agnieszka Brzeźniakiewicz (94) 36 301 81 i Karolina Podolska (94) 36 301 85 – Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu.

Materiały do pobrania:

Komisja konkursowa dokona objazdu sołectw w lipcu oraz w sierpniu br.

Tekst:
Karolina Podolska
Wydział Rozwoju i Promocji

Konotop - laureat ubiegłorocznego konkursu na "Najładniejsze i Najaktywniejsze Sołectwo Powiatu Drawskiego"