Uroczyste zakończenie zajęć
28-06-2021

Uroczyste zakończenie zajęć

Data wydarzenia: 28-06-2021

W tym roku szkoły pożegnały uczniów 25 czerwca. W placówkach prowadzonych przez Powiat Drawski odbyły się apele na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych roku szkolnego 2020/2021.

Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście zebrali się, aby pogratulować ukończenia kolejnej klasy, szczególnie wyróżnić najwytrwalszych i najbardziej pracowitych oraz życzyć słonecznych i bezpiecznych wakacji.

W uroczystościach w poszczególnych placówkach wzięli udział także przedstawiciele Powiatu Drawskiego: Urszula Ptak Przewodnicząca Rady Powiatu w Zespole Szkół w Złocieńcu, Stanisław Cybula Starosta Drawski w Zespole Szkół w Drawsku Pomorskim, Mariusz Nagórski Wicestarosta w ZS w Kaliszu Pomorskim, Zbigniew Dudor członek Zarządu Powiatu i Genowefa Polak radna Rady Powiatu w ZS w Czaplinku, Izabela Krężołek Naczelnik Wydziału Edukacji w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych.

Był to trudny rok szkolny ze względu na trwającą pandemię. Zarówno przed młodzieżą, jak i nauczycielami stanęły wyzwania, z którymi trzeba było się zmierzyć. Uczniowie, rodzice i nauczyciele sprostali nowym wyzwaniom, co pozwoliło cieszyć się sukcesami wychowawczymi i dydaktycznymi.

Tekst: Aneta Kuszmar, Wydział Edukacji