Spotkanie Kombatantów ze Starostą
31-08-2021

Spotkanie Kombatantów ze Starostą

Data wydarzenia: 31-08-2021

27 sierpnia br. Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego Urszula Ptak, Starosta Drawski Stanisław Cybula, Wicestarosta Mariusz Nagórski oraz Sekretarz Powiatu Katarzyna Szlońska–Getka spotkali się w Siemczynie z okazji Międzynarodowego Dnia Pokoju, Dnia Weterana oraz Dnia Sybiraka z kombatantami, sybirakami, inwalidami wojennymi i kombatantami misji pokojowych z terenu powiatu drawskiego.

- Bardzo serdecznie wszystkich witamy i cieszymy się, że mogliśmy się z Państwem znowu spotkać, pomimo pandemii, w plenerze w Siemczynie – powitał zebranych Starosta Stanisław Cybula.

Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze, pogoda dopisała. Poczęstunek został przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Siemczynie "Siemczynianki", a miejsce na spotkanie udostępnił Sołtys Siemczyna Michał Olejniczak.

Na zakończenie spotkania wręczono upominki dla wszystkich przybyłych członków organizacji kombatanckich.

Tekst: Małgorzata Katuszonek, Wydział Organizacyjny