Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Bóbr Rajd XX
06-09-2021

Bóbr Rajd XX

Data wydarzenia: 06-09-2021

Zapraszamy na dwudziestą, jubileuszową edycję Rajdu Bobra, która odbędzie się 19 września br.!

Rajd Bobra to otwarty turystyczny rajd nawigacyjny dla samochodów osobowych, drogami NIEUTWARDZONYMI, organizowany w ramach Cyklu Imprez Terenowych przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL.
Na trasie poruszamy się według roadbook`ów (książek z rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie), które zapewnia Organizator. Uczestnictwo w rajdzie jest nieodpłatne. Na uczestników czeka wiele ciekawych zadań.

Ważna informacja: żadne z przygotowanych zadań nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam każdorazowo oceni, czy chce wykonać to zadanie, czy kontynuować zadania w innych punktach.
 
ZASADY!
 
Uczestnicy decydują się na udział w imprezie przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego, w tym obowiązujących w dniu imprezy ograniczeń ustawowych lub wprowadzonych rozporządzeniem właściwego ministra i zobowiązują się do ich przestrzegania. Szczegółowe instrukcje zostaną przekazane uczestnikom na miejscu zbiórki.
Każdy uczestnik musi posiadać obowiązkowo maseczkę ochronną.
Rozpoczęcie rajdu odbędzie się na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Plac Elizy Orzeszkowej 3. Każda załoga będzie miała wyznaczoną inną godzinę startu, która zostanie ustalona indywidualnie przy zgłoszeniu. Na miejscu zbiórki uczestnicy otrzymają mapy i koordynaty.
 
Zakończenie rajdu obędzie się podczas ogniska integracyjnego (które może zostać odwołane ze względu na obostrzenia, które obowiązywać będą w dniu rajdu ).  W tej edycji nagrody trafią do trzech załóg z największą liczbą punktów, a ich przedstawiciele zostaną poinformowani o czasie i miejscu odbioru nagród telefonicznie lub drogą mailową. Oficjalne wyniki rajdu zostaną podane na stronie internetowej www.powiatdrawski.pl.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów na rajd.
 
Zgłoszenia uczestników indywidualnych oraz zespołów (kierowca wraz z pasażerami) przyjmowane będą do 16 września 2021 r. do godz. 15:00. Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85 (Karolina Podolska) lub mailowo: turystyka@powiatdrawski.pl
 
Tekst:
Karolina Podolska
Wydział Rozwoju i Promocji
 
REGULAMIN

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona