Znajdź książkę i zabierz ją do domu!
24-09-2021

Znajdź książkę i zabierz ją do domu!

Data wydarzenia: 24-09-2021

Powiat Drawski, Magazyn Drawski oraz Księgarnia Drawska zaprasza wszystkich czytelników oraz mieszkańców regionu do wspólnej zabawy.

Wystarczy polubić na profilu facebookowym Magazyn Drawski  - https://www.facebook.com/wdrawskupomorskimpl informację o konkursie oraz udostępnić ją na swoim profilu a następnie udać się do Księgarni Drawskiej (ul. 4 Marca w Drawsku Pomorskim) i znaleźć ukrytą książkę pod tytułem "Powiat Drawski ze smakiem". Osoba, która odnajdzie książkę może ją zabrać ze sobą całkowicie za darmo. Każda osoba może zabrać tylko jedną książkę.

Książka "Powiat Drawski ze smakiem" - to trzecie już wydanie tego rodzaju publikacji opracowanej przez Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu Drawskiego na podstawie przepisów nadesłanych przez mieszkańców naszego powiatu. Warto ją mieć w swoich zbiorach.
Zabawa zaczyna się w piątek 24. 09.2021 roku od godziny 12:00 (Do zgarnięcia jest kilka egzemplarzy).

Tekst: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]