Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Już po egzaminie
02-12-2021

Już po egzaminie

Data wydarzenia: 02-12-2021

,,Budowa zintegrowanego szkolnictwa zawodowego na terenie Strefy Centralnej,poprzez wzmocnienie specjalizacji regionalnych na obszarze powiatu drawskiego realizowanego w ramach Działania 8.9.

Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego.
 
Projekt realizowany w PCKZiU w Drawsku Pomorskim.
 
W dniu 1.12.2021 r. zakończyła się I edycja kursu lakiernika. W projekcie wzięli udział uczniowie klasy III technikum pojazdów samochodowych z ZS w Drawsku Pomorskim. Zajęcia I edycji prowadził Pan Adam Capek.
 
Projekt zakończył się egzaminem.
 
Głównym założeniem projektu było zdobycie dodatkowych wiadomości i umiejętności z zakresu nowoczesnego lakiernictwa samochodowego.
Branża lakiernicza, zarówno w zakresie rozwiązań dotyczących linii lakierniczych, jak i samych farb i lakierów rozwija się niezwykle szybko.
Aby sprostać tym standardom, lakiernia w PCKZiU w Drawsku Pomorskim dzięki inicjatywie Starostwa Powiatowego została doposażona o kolejne nowe maszyny i urządzenia.
W ramach projektu uczniowie technikum pojazdów samochodowych zdobyli dodatkowe umiejętności związane z zawodem lakiernika samochodowego.

 

 

PCKZiU w Drawsku Pomorskim

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona