Ulica Sikorskiego w Drawsku Pomorskim po przebudowie

Data wydarzenia: 03-01-2022

W dniu 21.12.2021 r. odbył się odbiór techniczny robót drogowych wykonywanych na ulicy Sikorskiego w Drawsku Pomorskim pod nazwą: „Przebudowa drogi powiatowej nr 2026Z – ulicy Gen. Wł. Sikorskiego w m. Drawsko Pomorskie”.

Komisja, w skład której wchodzili przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim, przedstawiciele Gminy Drawsko Pomorskie oraz główny wykonawcy firma „POL-DRÓG Drawsko Pomorskie” S.A. odebrała roboty drogowe i przekazała przebudowany odcinek drogi do eksploatacji.

Inwestycja polegała na przebudowie ulicy Sikorskiego o długości 275,80 mb. Wykonano nawierzchnię drogową, przebudowano chodnik po stronie prawej o szerokości istniejącej, wykonano zjazdy do posesji w zakresie pasa drogowego oraz wymieniono studnie kanalizacyjne.

Wartość zadania wyniosła 463.642,21 zł.  Inwestycja została wspólnie sfinansowana przez Powiat Drawski oraz Gminę Drawsko Pomorskie w wysokości 220.000,00 zł.

Autor: Agata Szydłowska, Zarząd Dróg Powiatowych