Archeologiczne Sensacje 2021 – nominacja dla SH-K Tempelburg!

Data wydarzenia: 05-01-2022

Miło nam poinformować, że zorganizowany przez Stowarzyszenie Historyczno-Kulturalne TEMPELBURG zlot poszukiwaczy pod nazwą „Tropem Wojsk Szwedzkich”, został nominowany w kategorii „NAJWAŻNIEJSZA IMPREZA 2021 w Polsce” w "Archeologicznych Sensacjach 2021 roku".

Zlot odbył się w przepięknym miejscu w Pałacu Siemczyno i był współfinansowany ze środków uzyskanych z Powiatu Drawskiego. Plebiscyt ten jest corocznym podsumowaniem dokonań polskich archeologów przez magazyn popularnonaukowy „Archeologia Żywa” wraz z redakcją miesięcznika Odkrywca i portalu Zwiadowca Historii. Sama nominacja to dla nas ogromne wyróżnienie – za co serdecznie dziękujemy.
Aby zagłosować na zlot „Tropem Wojsk Szwedzkich”, wystarczy wejść w n/w link
https://archeologia.com.pl/archeologiczne-sensacje-2021/. Aby głos był ważny, należy oddać go także w innych kategoriach znajdujących się pod wskazanym linkiem. Nasze wydarzenie jest w kategorii „Najważniejsza Impreza Roku 2021”.
Za głosowanie nie są pobierane żadne opłaty.
Głosowanie trwa do dnia 10 stycznia 2022 r.
Prosimy o udział w plebiscycie – wyniki ogłoszone zostaną 13 stycznia 2022 r. o godz. 20:00 na profilach Facebook Archeologii Żywej, Odkrywcy i Zwiadowcy Historii.
Autor: Mariusz Kapczuk, SH-K Tempelburg