Informacja - Wydział Architektoniczno - Budowlany

Data wydarzenia: 21-01-2022

Z uwagi na znaczący wzrost liczby osób zarażonych chorobą zakaźną COVID-19 wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2 i występujące zagrożenie epidemiczne od dnia 24 stycznia 2022 roku do odwołania Klienci Wydziału Architektoniczno – Budowlanego mieszczącego się w budynku przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 20 w Drawsku Pomorskim obsługiwani będą wyłącznie zdalnie według następujących zasad:

1) korespondencyjnie przez operatora pocztowego na adres: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie,
2)internetowo za pośrednictwem internetowej platformy ePUAP (adres skrytki: /4s36bf5mqq/skrytka) lub na adres e-mail: budownictwo@powiatdrawski.pl,
3) telefonicznie na numery do pracowników Wydziału:
-     Gmina Drawsko Pomorskie – 94 36 307 85,
-     Gmina Złocieniec i Gmina Wierzchowo – 94 36 30 178,
-     Gmina Czaplinek i Gmina Kalisz Pomorski – 94 36 30 779,
-     sprawy administracyjno – budowlane – 94 36 30 188,
-     sprawy inne – 94 36 30 799.

W szczególnie uzasadnionych wypadkach bezpośrednia obsługa Klientów prowadzona będzie WYŁĄCZNIE po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami Wydziału w ustalonym terminie przy bezwzględnym stosowaniu środków osobistego zabezpieczenia w postaci zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki i zdezynfekowanie rąk środkiem odkażającym.

Dokumentację kierowaną do Wydziału można umieścić w wyznaczonym miejscu znajdującym się przy wejściu do budynku od ul. B. Chrobrego (nie ma możliwości potwierdzenia przyjęcia dokumentacji).
Autor: Jacek Szadzewicz, Naczelnik Wydziału Architektoniczno-Budowlanego