Data wydarzenia: 22-03-2022

W dniu 21 marca br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyło się szkolenie dla NGO, tematem którego było jak skutecznie przygotować ofertę w konkursie Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia FIO w Województwie Zachodniopomorskim 2021 – 2023.

Operatorami konkursu są  Fundacja Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych KOMES wspólnie z Fundacją Nauka dla Środowiska, Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego SA i Fundacją POD Aniołem.

Animator operatora przedstawił szczegółowo zebranym regulamin konkursu. Organizacje pozarządowe mogę ubiegać się o grant w maksymalnej wysokości  5000 zł dotacji.

Termin składania ofert to 13 kwietnia 2022 rok do godziny 20:00 w generatorze www.generatorwzp.nowefio.pl

Romana Kowalewicz
Główny specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i z przedsiębiorcami
tel. 94 36 307 75, 609 557 127, fax. 94 36 320 23