Pojezierze Drawskie 2022

Data wydarzenia: 11-04-2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją turystyczną, wydaną przez Powiat Drawski we współpracy ze Szczecinecką Lokalną Organizacją Turystyczną, w ramach współpracy przy promocji projektu "Pojezierze Drawskie”. Publikacja „Pojezierze Drawskie 2022” została dofinansowana przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinku, za co serdecznie dziękujemy.

Gazetka zawiera m.in. wywiady z mieszkańcami Pojezierza Drawskiego, ciekawostki turystyczne, informację o opiece nad zwierzętami, o Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym, a także obszerny dział opracowany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinku, dotyczący turystyki leśnej i innych zagadnień związanych z naszymi lasami.

Publikacja zostanie przekazana do ośrodków wypoczynkowych położnych na terenie powiatu drawskiego i szczecineckiego. Zainteresowane osoby mogą ją również otrzymać w Wydziale Rozwoju i Promocji Powiatu oraz w Biurze Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim, pl. E. Orzeszkowej 3. Jest także dostępna w formie elektronicznej:

Autor: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji