Spotkanie świąteczne

Data wydarzenia: 12-04-2022

Okres przedświąteczny, to czas, w którym spotykamy się i składamy sobie najlepsze życzenia.

Na zaproszenie Dyrektor szpitala w Złocieńcu - Ewy Gizy, w dniu 12 kwietnia 2022 roku Przewodnicząca Rady Powiatu - Urszula Ptak oraz Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych -  Jolanta Banaszek uczestniczyły w spotkaniu na  zbliżające się święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Z tej okazji wszystkim pracownikom i zaproszonym  Przewodnicząca Rady Powiatu w imieniu władz samorządowych, złożyła najlepsze życzenia świąteczne.

Spotkanie stało się również okazją do poruszenia tematów związanych z dalszą współpracą pomiędzy samorządem drawskim, a Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Złocieńcu.

Na zakończenie zebrani podzielili się wielkanocnym jajkiem i słodkim poczęstunkiem.

Autor: Jolanta Banaszek, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych