Podziękowanie parafianom!

Data wydarzenia: 04-05-2022

W dniu wczorajszym ukraińska młodzież przebywająca w bursie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim podziękowała parafianom, mieszkańcom Drawska Pomorskiego, Caritas i księdzu proboszczowi Parafii Rzymskokatolickiej pw. Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Drawsku Pomorskim za wsparcie finansowe w tym trudnym okresie.

W imieniu uchodźców "Чорнобривці" zaśpiewała Pani Rymma Oleksenko, która od wielu lat współpracuje ze Starostwem Powiatowym w Drawsku Pomorskim.

Nasi uczniowie wykonali:

"Ніч яка місячна" - grali Margarita Albatova i Kyryl Stavratij, "Боже великий, єдиний"- modlitwa za Ukrainę.

Przygotowanie wokalne Pani Lidia Bernad -Raby.

Autor: Dagmara Malec, Sekretarz Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego