Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Życzenia z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych

Życzenia z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych

Data wydarzenia: 12-05-2022

Jak co roku 12 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. To wyjątkowa okazja, aby podziękować za opiekę i szacunek jakim obdarzają każdego pacjenta w swojej codziennej pracy.

W związku z obchodami święta,  w Szpitalu im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim i Samodzielnym Publicznym ZOZ Szpitalu Specjalistycznym  MSWiA w Złocieńcu wizytę  złożyli m.in. Przewodnicząca Rady Powiatu -  Urszula Ptak, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego -  Waldemar Włodarczyk, oraz Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych - Jolanta Banaszek i podinspektor -  Anita Słupska.
     
Podczas spotkań włodarze Powiatu, w imieniu Zarządu Powiatu i Rady Powiatu Drawskiego, złożyli najserdeczniejsze życzenia satysfakcji z własnych dokonań, wytrwałości w zmaganiu się z przeciwnościami losu, pogody ducha i serdeczności, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności. Do życzeń dołączyła się Dyrektor Szpitala w Drawsku Pomorskim – Marzena Dzieża. Miłym akcentem spotkania był okolicznościowy tort.
     
Życzenia zostały przekazanie również do Placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Powiecie Drawskim oraz w podległych jednostkach organizacyjnych Powiatu.
Autor: Jolanta Banaszek, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona