Przyroda Pojezierza Drawskiego

Data wydarzenia: 23-05-2022

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową wystawę fotograficzną, którą już w najbliższą środę - 25 maja, zobaczyć będzie można w Szczecinku, na placu Wolności przed szczecineckim ratuszem – „Przyroda Pojezierza Drawskiego” w obiektywie Wiesława Andrzeja Burkiewicza.

Jedną z licznych pasji  autora jest fotografowanie przyrody, a Pojezierze Drawskie to region, który daje twórcy niemalże nieskończone możliwości, co z niesłychanym wyczuciem dokumentuje na swoich zdjęciach i bez znaczenia jest to czy pracuje On w swoim ogrodzie, czy też gdzieś w terenie.

Jeszcze raz zapraszamy w środę na Plac Wolności. Poza oglądaniem twórczości, będzie to także okazja do rozmowy i wymiany poglądów z autorem wystawy.

Organizatorami tego wydarzenia są:  SzLOT, SAPiK i Muzeum Regionalne w Szczecinku.

Działanie to jest realizowane dzięki współpracy Powiatów Drawskiego i Szczecineckiego oraz miasta Szczecinek, w ramach projektu „Pojezierze Drawskie”.

Mariusz Getka
tel. 604 167 726