Festiwal Słoika po raz czwarty!

Data wydarzenia: 15-06-2022

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i lokalnych producentów z terenu powiatu drawskiego do udziału w czwartej edycji Festiwalu Słoika.

Finał Festiwalu Słoika zaplanowany został na 26 sierpnia br. Podobnie jak rok temu ocena zgłoszonych do konkursu potraw odbędzie się w tzw. formie mobilnej. Komisja Konkursowa oceniać będzie zgłoszone produkty podczas specjalnego objazdu, o którym odpowiednio wcześnie poinformuje wszystkie osoby biorące udział w konkursie.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz klauzulę RODO należy dostarczyć do dnia 01.07.2022 roku do Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim – Biuro Obsługi Klienta, pokój nr 1 lub przesłać pocztą na adres Starostwo Powiatowe, Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie z dopiskiem konkurs „Festiwal Słoika 2022”.
Osobą do kontaktu w sprawie konkursu jest Karolina Podolska (94) 36 301 85, e-mail: turystyka@powiatdrawski.pl  – Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu.

Autor: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji