Przenocuj w Schronisku

Data wydarzenia: 20-06-2022

W okresie wakacyjnym internaty szkół ponadpodstawowych pełnią funkcję schronisk dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. W powiecie drawskim znajdziecie Państwo cztery takie miejsca.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Czaplinku, ul. Parkowa 2 oferuje bazę noclegową dla 40 osób, w pokojach 2-, 3- i wieloosobowych.

Do dyspozycji gości w budynku: aneks kuchenny z lodówką, mikrofalą, czajnikiem elektrycznym, opiekaczami i tosterem, stołówka, woda filtrowana, pralka automatyczna oraz akcesoria: żelazko i deska do prasowania, świetlica z RTV i grami planszowymi, Internet światłowodowy Wi-Fi, stół bilardowy oraz do ping-ponga.

Do dyspozycji na gości na zewnątrz budynku: miejsce na ognisko, boisko do koszykówki, ogrodzony parking. Schronisko zlokalizowane w pobliżu jeziora Drawsko.

Informacje i rezerwacje: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 -15:00

e-mail: sekretariat@zsczaplinek.edu.pl

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Drawsku Pomorskim, ul. Warmińska 2, oferuje bazę noclegową dla 85 osób w pokojach 2-, 3- i wieloosobowych.

Do dyspozycji gości: stołówka, świetlica, pralka automatyczna, Internet. Na zewnątrz budynku jest miejsce na ognisko. Dla gości dostępny jest również parking.

Informacje i rezerwacja: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

tel. 514 206 215

e-mail: sekretariat@pckziu.pl

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Drawsku Pomorskim, ul. Połczyńska 9 oferuje bazę noclegową dla 90 osób w pokojach 2-, 3- i wieloosobowych.

Do dyspozycji gości: aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę gazową, mikrofalówkę, opiekacz; stołówka, pralka automatyczna, świetlica, Internet. Na zewnątrz budynku jest miejsce na ognisko. Dla gości dostępny jest również parking.

Informacje i rezerwacja: od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

nr tel. 514 206 215

e-mail: sekretariat@pckziu.pl

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Złocieńcu, ul. I Dywizji WP 8 oferuje 25 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych z łazienkami. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, świetlica z TV, dostęp do Wi-Fi, nieodpłatne miejsce parkingowe. W budynku znajduje się stołówka z możliwością wykupienia całodziennego wyżywienia.

W sąsiedztwie Schroniska, znajduje się boisko wielofunkcyjne, Skatepark, teren dla spacerowiczów. Atutem schroniska jest jego lokalizacja – blisko centrum miasta. Jest możliwy pobyt gości z pupilami, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacje i rezerwacje od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:00
Sekretariat – Szkoła   94 3671850 lub e-mail:
zsp.anders@wp.pl
Internat / Schronisko  94 3671835
Kierownik internatu   660 350 229

Ceny w Schroniskach: od 42 do 60 złotych za osobę/doba. Zniżki dla uczniów, studentów oraz członków PTSM i PTTK. Dzieci do lat 3 bez opłaty.

Zapraszamy do skorzystania z ich oferty.

Autor: Aneta Kuszmar, Wydział Edukacji