Konkurs - Jedz zdrowo i kolorowo

Data wydarzenia: 18-07-2022

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Drawsku Pomorskim w związku z realizacją zadań w zakresie ochrony zdrowia w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2022"

- przekazuje informację o letnim konkursie pn. „Jedz zdrowo i kolorowo" dla dzieci, uczestników półkolonii i kolonii organizowanych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Organizatorem konkursu jest Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 6 - 12 lat. Jego celem jest pogłębienie wiedzy o zdrowym odżywianiu człowieka. Konkurs trwa do dnia 16 sierpnia 2022 roku.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie. Osoby chętne do wzięcia udziału proszone są o przesłanie prac konkursowych wraz z wymaganymi załącznikami, drogą elektroniczną na adres: pz.wsse.szczecin@snepid.gov.pl

źródło: Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Drawsku Pomorskim

Do pobrania: