Spotkanie organizacji kombatanckich z powiatu drawskiego

Data wydarzenia: 31-08-2022

Na zaproszenie Starosty Drawskiego Stanisława Cybuli 30 sierpnia br. w bursie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie z przedstawicielami środowisk kombatanckich z Powiatu Drawskiego.

Okazją do spotkania były obchody Dnia Weterana oraz zbilżające się obchody Międzynarodowego Dnia Pokoju i Dnia Sybiraka.

Wszystkich gości powitali: Starosta Drawski Stanisław Cybula, Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego Urszula Ptak oraz Etatowy Członek Zarządu Waldemar Włodarczyk.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej, sympatycznej i serdecznej atmosferze. Zaproszonym gościom czas umiliła, swoim śpiewem Emilia Sadowska pracownica Starostwa.

Na zakończenie spotkania wręczono upominki dla wszystkich przybyłych członków organizacji kombatanckich.
Autor: Małgorzata Katuszonek; Starszy Inspektor w Wydziale Organizacyjnym