Zapraszamy na spotkania konsultacyjne

Data wydarzenia: 05-09-2022

Poniżej harmonogram spotkań w poszczególnych gminach oraz ankieta dla mieszkańców obszaru LGD.

Ankieta dla mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania (LGD)

Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" zwraca się z prośbą o włączenie w tworzenie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

Trwają przygotowania do prac nad nową Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2023-2027, dlatego też, w celu określenia Państwa potrzeb, oczekiwań, opinii oraz kierunków rozwoju regionu w kolejnym okresie programowania Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" zwraca się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety oraz zgłaszanie propozycji działań (projektów), które chcielibyście Państwo realizować w najbliższych latach. Obszar działania LGD obejmuje gminy: Czaplinek, Człopa, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Złocieniec, Wierzchowo, Mirosławiec, Tuczno, Wałcz, Drawno.

Poniżej link do strony Stowarzyszenia z ankietą:

Autor: Powiat Drawski