Zawsze piękny Konotop

Data wydarzenia: 13-09-2022

Konotop to jedna z najpiękniejszych i najbardziej zadbanych miejscowości w powiecie drawskim. Wczoraj (12 września) sołtys Konotopu, pan Henryk Derda, odebrał tablicę „Zawsze piękne” przyznaną przez komisję konkursu na „Najładniejsze i najaktywniejsze Sołectwo Powiatu Drawskiego”.

Sołectwo Konotop już po raz drugi w historii konkursu zdobyło nagrodę „Zawsze piękne” – także w 2017 roku mieszkańcy Konotopu mogli cieszyć się przyznanym tytułem, świadczącym o tym, że stale dbają oni o swoją wieś i robią wszystko, aby nie traciła ona swojego uroku.

Dla mnie ta nagroda ma większą wartość nawet niż zdobycie pierwszego miejsca” – powiedział Henryk Derda, sołtys Konotopu – „Mieliśmy już I, II, III miejsce i kilka wyróżnień, jednak to ten tytuł cieszy mnie najbardziej”.

Gratulujemy!

Autor: Karolina Podolska, Wydział Rozwoju i Promocji