Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Program współpracy na rok 2023

Program współpracy na rok 2023

Data wydarzenia: 23-09-2022

W dniach 6 – 14 września 2022 r. odbyły się spotkania robocze z przedstawicielami organizacji pozarządowych w gminach: Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Wierzchowo, Złocieniec, Kalisz Pomorski.

W bieżącym tygodniu trwają konsultacje propozycji wniosków ze spotkań poprzez kontakt e-mailowy, telefoniczny oraz za pośrednictwem Facebooka.

Kolejne ważne terminy:

  • 26 – 30 września 2022 r. - opracowanie propozycji „Programu współpracy Powiatu Drawskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”. Zadania organizacji pożytku publicznego są cykliczne od wielu lat i wysokość środków na ich realizację zależy od możliwości finansowych samorządu oraz inflacji. Organizacje, które planują nowe zadania proszone są o przesłanie swoich propozycji do 30 września 2022 r. do Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim,
  • 1 - 13 października 2022 r. - opinia i propozycje Zarządu Powiatu Drawskiego,
  • 17 - 21 października 2022 r. - spotkanie przedstawicieli organizacji i konsultacje na temat wypracowanej propozycji Programu,
  • 21 – 24 listopada 2022 r. – przedstawienie Programu komisjom Rady Powiatu Drawskiego,
  • 25 listopada 2022 r. – podjęcie przez Radę Powiatu Drawskiego uchwały w sprawie przyjęcia rocznego „Programu współpracy Powiatu Drawskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”.
Autor: Joanna Kulesza, Główny specjalista ds. organizacji pozarządowych i współpracy z przedsiębiorcami
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona