Organizacje pozarządowe - plan konsultacji

Data wydarzenia: 21-10-2022

Zapraszamy na spotkania dotyczące „Programu współpracy Powiatu Drawskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”.

Projekt znajduje się na stronie BIP. Spotkamy się z przedstawicielami organizacji pozarządowych i Radnymi Powiatu Drawskiego w poszczególnych gminach. Organizacje zgłaszały wiele propozycji, z których wynikają konkretne zapisy, kryteria oceny projektów, zmiany rozdziałów budżetu.  Harmonogram spotkań:
Czaplinek – 24 październik 17.00 Internat ZS w Czaplinku, ul. Parkowa 2 (nr sali przy wejściu)
Drawsko Pomorskie – 27 październik 17.00 Starostwo Powiatowe Drawsko Pomorskie, sala narad ul. Pl. Orzeszkowej 3
Kalisz Pomorski – 28 październik 17.00 ZS w Kaliszu Pomorskim, ul. Wolności 20 (nr sali przy wejściu)
Złocieniec – 2 listopad 17.00  ZS w Złocieńcu, ul. Okrzei 9 (nr sali przy wejściu)
Wierzchowo – 3 listopad 17.00 Szkoła Podstawowa, w Wierzchowie ul. Długa 26a (nr sali przy wejściu)

Autor: Joanna Kulesza, specjalista NGO