Gryf Zachodniopomorski dla pani Krystyny Wójtowicz

Data wydarzenia: 24-10-2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mieszkanka Czaplinka pani Krystyna Wójtowicz otrzymała z rąk marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pana Olgierda Geblewicza Złotą Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego.

W dniu 21 października 2022 r., w Przecławiu w ramach Regionalnych Obchodów Dnia Seniora 2022 pani Krystyna w towarzystwie delegacji złożonej z przedstawicieli czaplineckich klubów seniorskich oraz pracownic Urzędu Miejskiego odebrała odznaczenie i przyjęła słowa wielkiego uznania za swoją wieloletnią działalność na rzecz lokalnej społeczności.
Pani Krystyna Wójtowicz aktywnie działała i nada działa na wielu płaszczyznach – od edukacji (spod jej ręki wyszło kilka pokoleń czaplinecczan), poprzez integrację środowiska lokalnego, aż po projekty aktywizujące naszych seniorów. Stworzyła i przez 20 lat przewodziła Klubowi Seniora, działającemu przy Stowarzyszeniu Wspólnota Lokalna w Czaplinku, będąc inicjatorką spotkań, koncertów, imprez okolicznościowych, wyjazdów oraz wycieczek edukacyjnych i krajoznawczych. Zawsze serdeczna, pełna energii i wytrwała w dążeniu do realizacji swoich pomysłów.
Z całego serca gratulujemy pani Krystynie wyróżnienia i cieszymy się, że jej działalność na rzecz mieszkańców naszej gminy została doceniona na szczeblu wojewódzkim.

Autor: www.czaplinek.pl